Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Laos

Nemovitost na prodej v Laosu

Laos je země jihovýchodní Asie protínaná řekou Mekong a proslulá skalnatým územím, francouzskou koloniální architekturou, kmenovými osadami na kopcích a buddhistickými kláštery. Vientiane je hlavním městem a je domovem pomníku To Luang, kde relikviář obsahuje to, co je považováno za sternum Buddhy. Hraničí na sever s Čínou, na východ s Vietnamem, na jih s Kambodží, na západ s Thajskem a na severozápad s Barmou.

V zemi došlo k mnoha změnám, z nichž mnohé byly pozitivní. Vnější investice viditelně zlepšují životní úroveň a vláda dosahuje pokroku ve zlepšování infrastruktury.

Ceny nemovitostí a životní náklady v Laosu jsou velmi nízké. Ceny bytů ve Vientiane se pohybují od 1 000 do 4 000 USD za metr čtvereční.

Přestože cizinci nemají povolení vlastnit půdu v ​​Laosu, počet zahraničních investorů z Číny, Vietnamu a Thajska v posledních letech neustále roste.

Obyvatelé Laosu představují pouze 40% zákazníků, kteří mají zájem o koupi nemovitosti v Laosu, ostatní jsou cizinci, možná 20% Číňané, 10% korejští, vietnamští a západní.

Nyní Vientiane a 12 ekonomických zón zažívají stavební šílenství podporované třicetiletým hospodářským růstem země a nárůstem zahraničních investic.

Většina budov se vyskytuje v ekonomických zónách zavedených vládou s cílem přilákat místní i zahraniční investory, kteří mají zájem o koupi nemovitosti k prodeji v Laosu. Například ve zvláštní ekonomické zóně, ve které jsou věže LuangMarsch 18 v současné době ve výstavbě. V rámci projektu ThakhaekDreamworldCity jsou plánována výstavba dvou dalších 45-podlažních bytů v konkrétní ekonomické zóně Thakhek.

Očekává se, že poptávka po nemovitostech určených k prodeji v Laosu bude v příštích několika letech dále růst, a to při silném ekonomickém růstu a pokračujícím přílivu přímých zahraničních investic do země.

  •  
    Stěhování do Laosu. Zahraniční a žijí v Laosu

        Existují cíle, které jsou a priori odhozeny, protože jsou málo známé nebo jednoduše kvůli nedostatku odpovídajících informací. No, my v Realigro jsme tady. Jak jste nyní mohli pochopit, vždy chceme našim čtenářům dát příležitost dozvědět se a najít různé alternativy a především vhodné pro ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 5177

Prodat Třípokojový, Laos, Vientiane Capital, Vientiane, center

930,590.20CZK
Prodat
Třípokojový

150 m²
Dokončení roku: 2010. Cena: od 36200 Euro. Čtvercové metry: 36,2 až 150. Pravý ráj 240 různých stylů a různých velikostí studia, byty a přístřešky.
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB